wtorek, 11 lutego 2014

[22] Can't PretendTo mój pierwszy zwiastun o Justinie i... po prostu mam nadzieję, że nie zawaliłam. Zebrałam mnóstwo materiałów, tak, że teraz mój komputer jest zawalony filmikami z Justinem czy z Niną ;) Oby Ci się spodobał i życzę Ci sukcesu w pisaniu tego opowiadania.
Przy okazji chciałabym bardzo przeprosić Skylet S.T, którą jakby nie patrzeć zignorowałam. Akurat tak się złożyło, że zamówienie od Villiars dostałam wcześniej, tyle, że na twitterze i dlatego to pominięcie. Niestety, ale nie dam rady już przyjąć Twojego chyba, że zgodzisz się otrzymać zwiastun w późniejszym terminie. Będąc szczerą po prostu znowu dopadło mnie zniechęcenie do robienia zwiastunów. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale nie mam na razie sił, ani chęci na to. Przepraszam, wiem, że to niemiłe z mojej strony. W najbliższym czasie pojawi się tutaj zwiastun, ale do mojego opowiadania, który zrobiłam już wcześniej, a potem pewnie znowu zrobię kilkunastodniową, może kilkumiesięczną przerwę.Mam nadzieję, że Skylet S.T mi to wybaczy...
Pozdrawiam
A.

1 komentarz:

  1. Nie wiem co powiedzieć. Ten zwiastun jest genialny i zdecydowanie masz do tego talent! Obejrzałam go już dobre 10 razy, jak nie więcej i nie mogę wyjść z podziwu. Jest naprawdę świetny, wszystko odpowiednio dobrane, w dodatku tak, jak sobie to wyobrażałam. Same plusy! Nawet nie masz się co martwić, że zawaliłaś, bo jak widzisz moja opinia jest bardzo daleka od tego :)
    Dziękuję bardzo i za dobre słowa i za ten śliczny zwiastun. Jak tylko będę mieć jeszcze chwilkę to wstawiam go na bloga i rozsyłam gdzie się da, haha.
    Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję, Villiars x

    OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K